Skip to main content
Top 10 przedszkoli w Słupsku

Ranking przedszkoli w Słupsku – Top 10 placówek przedszkolnych

Planujesz zapisać dziecko do przedszkola w Słupsku? Szukasz placówki, która oprócz podstawy programowej realizuje zajęcia dodatkowe z różnych dziedzin? Jeśli chcesz ułatwić sobie wybór, zapoznaj się z Rankingiem przedszkoli w Słupsku, który obejmuje wyłącznie sprawdzone przedszkola z doświadczoną kadrą i przyjazną atmosferą.

1. Przedszkole Słupsk Mówiś

Przedszkole Mówiś Słupsk znajduje się w dobrej lokalizacji miasta. Zajęcia z podstawy programowej realizuje ze wsparciem nowoczesnych technologii. Prowadzi terapię logopedyczną, zajęcia ruchowe, plastyczne, z języka angielskiego i rytmiki. Zatrudnia doświadczonych pedagogów i terapeutów. Jeśli interesuje Cię Przedszkole Mówiś Słupsk przy ul. Orląt Lwowskich 2 w Słupsku, tel: 661311103, odwiedź stronę przedszkole-slupsk.pl i zapoznaj się z pozostałymi informacjami o jego działalności i ofercie zajęć dla dzieci.

Oferta przedszkoli w Słupsku

2. Anglojęzyczne Przedszkole Prywatne Zielona Dolina

Anglojęzyczne Przedszkole Prywatne Zielona Dolina przy ul. Jana Kazimierza 12A w Słupsku, tel. 5083556, dba o wszechstronny rozwój fizyczny i umysłowy podopiecznych. Zapewnia miłą i rodzinną atmosferę. Stawia na naukę języka angielskiego od najmłodszych lat życia dziecka. Organizuje wycieczki na miasto i do różnych instytucji.

3. Przedszkole Ziarno

Niepubliczne Przedszkole Ziarno w Słupsku przy ul. Traugutta 15/1, tel. 722040599, pod patronatem Świętej Rodziny z Nazaretu, oferuje edukację w duchu katolickim. Prowadzi nie tylko zajęcia z edukacji przedszkolnej według podstawy programowej, ale także zajęcia dodatkowe z języka angielskiego.

4. Przedszkole Barwny Świat

Przedszkole Barwny Świat przy ul. Gdańska 5A w Słupsku, tel. 883540900, to placówka terapeutyczna z szeroką ofertą zajęć terapeutyczno-edukacyjnych dla dzieci z autyzmem. Zatrudnią wykwalifikowaną kadrę i oferuje naukę w małych grupach. Prowadzi terapię indywidualną i grupową.

Jak wybrać przedszkole dla dziecka?

5. Przedszkole Muzyczne Do-Re-Mi w Słupsku

Niepubliczne Przedszkole Muzyczne Do-Re-Mi przy ul. Wiejska 8 w Słupsku, tel. 535196200, oprócz zajęć z zakresu wychowania przedszkolnego, realizuje bogaty program kształcenia muzycznego i plastycznego. Łączy naukę z zabawą a zajęcia kreatywne z nauką języka angielskiego. Zapewnia rodzinną atmosferę.

6. Przedszkole Miejskie Integracyjne nr 8 „Zamek Skarbów” w Słupsku

Przedszkole Miejskie Integracyjne nr 8 „Zamek Skarbów” przy ul. Wiatraczna 10 w Słupsku, tel. 513737716, przyjmuje zarówno dzieci zdrowe, jak i niepełnosprawne. Realizuje indywidualne programy edukacyjno-terapeutyczne. Prowadzi terapię integracji sensorycznej, logopedyczną i rehabilitację.

7. Przedszkole Trele-Morele

Prywatne Przedszkole Trele-Morele przy ul. Szymanowskiego 10 w Słupsku, tel. 781414256, oferuje szeroki wybór zajęć dodatkowych w ramach czesnego. Przyjmuje dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat. Realizuje zajęcia z wczesnego wspomagania rozwoju.

Zajęcia dodatkowe w przedszkolu

8. Anglojęzyczne Przedszkole Prywatne Kraina Uśmiechu

Anglojęzyczne Przedszkole Prywatne Kraina Uśmiechu przy ul. Jana III Sobieskiego 1A w Słupsku, tel. 508355695, zatrudnia doświadczonych nauczycieli wychowania przedszkolnego. Oprócz zajęć z języka angielskiego oferuje zajęcia plastyczne i gimnastyczne. Dysponuje dużym placem zabaw.

9. Centrum Dziecka Tulinek w Słupsku

Centrum Dziecka Tulinek przy ul. Braci Gierymskich 1 w Słupsku, tel. 604302626, prowadzi zarówno przedszkola, jak i żłobki. Oferuje zarówno zajęcia z podstawy programowej, jak i terapeutyczne. Posiada własną kuchnię, sale wyposażone w nowoczesny sprzęt i plac zabaw.

10. Niepubliczne Przedszkole Miś w Słupsku

Niepubliczne Przedszkole Miś przy ul. Deotymy 15A, tel. 608387808, oferuje naukę i zabawę w małych grupach. Organizuje zajęcia dodatkowe z rytmiki, języka angielskiego i nie tylko. Doświadczony personel korzysta z nowoczesnych metod dydaktycznych.