Skip to main content
Wypożyczalnie sprzętu budowlanego na Podkarpaciu

Wypożyczalnie sprzętu budowlanego – top 10 firm z Podkarpacia

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego to szansa na dostęp do urządzeń budowlanych najróżniejszych modeli i typów. Dzięki takim przedsiębiorstwom, firmy nie muszą inwestować w drogi sprzęt, który będzie przydatny wyłącznie przez krótki czas. Aby nieco ułatwić wybór odpowiedniej wypożyczalni, przedstawiamy ranking 10 firm, świadczących tego rodzaju usługi na terenie województwa podkarpackiego.

1. Grupa BMK Rzeszów

Grupa BMK Rzeszów świadczy swoje usługi w zakresie wynajmu sprzętu budowlanego, rusztowań i szalunków. Tutaj można wypożyczyć również sprzęt ogrodniczy, elektryczny i spalinowy, który znacząco ułatwi pracę i zwiększy jej komfort. Grupa BMK, z której ofertą można zapoznać się na stronie: https://www.bmk.rzeszow.pl/, współpracuje z wieloma firmami budowlanymi, zyskując przy tym coraz większe zaufanie i pozycję lidera lokalnego rynku.

2. Atut Rental

Atut Rental dla swoich klientów przygotował aplikację mobilną, dzięki której mogą oni uzyskać stały dostęp do katalogu oferowanego sprzętu. Aplikacja ułatwia również zwrot i serwis urządzeń. A tych w firmie jest stosunkowo wiele – od pojemników na beton i szlifierek do betonu, przez wózki paletowe po rozdzielnie prądowe.

3. Heron

Firma Heron jest obecna na rynku już od 12 lat. Współcześnie dysponuje ona flotą 200 maszyn i urządzeń. Firma może poszczycić się profesjonalną obsługą wielu firm budowlanych i energetycznych. Dostarcza ona również maszyny dla infrastruktury przemysłowej i drogowej, a nawet dla gospodarstw rolnych. W ofercie znaleźć  można m.in. koparki, kontenery, kompresory i agregaty.

4. Rapid Rentals

Rapid Rentals jest pierwszą na lokalnym rynku wypożyczalnią sprzętu budowlanego online. Wybrany sprzęt zostaje dostarczony pod wskazany adres, a za jego wypożyczenie można zapłacić wygodnym przelewem. W ofercie firmy znaleźć można zagęszczarki, młotowiertarki oraz elektronarzędzia, ułatwiające wykonywane różnego rodzaju prac, również tych budowlanych.

5. Zam-Pol Wypożyczalnia Wynajem Sprzętu Maszyn Budowlanych Ogrodowych

Firma Zam-Pol oferuje swoim klientom świdry, zagęszczarki, zcieraczki, przyczepy i agregaty prądotwórcze. A to dopiero część szerokiej oferty, z której korzystają firmy budowlane i brukarskie z całego województwa, uzyskując korzystne stawki wynajmu, umożliwiające poczynienie oszczędności w budżecie.

6. Geo-Rent

Geo-Rent to profesjonalna wypożyczalnia sprzętu, z której oferty korzysta coraz więcej podkarpackich firm. Tutaj wypożyczyć można zarówno zagęszczarki płytowe, jak i elektronarzędzia czy zestawy rusztowań elewacyjnych. Przejrzysty system współpracy oraz jasne zasady wynajmu sprawiają, że firma zyskuje coraz większe zaufanie, a co za tym idzie, grono stałych klientów.

7. Sigma Rental

W ofercie Sigma Rental znajduje się wysokiej klasy sprzęt budowlany od renomowanych producentów. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, firma umożliwia zarówno samodzielny odbiór wynajętego sprzętu, jak i jego dowóz we wskazane miejsce. Tutaj wypożyczyć można m.in. glebogryzarki, rusztowania, zagęszczarki i elektronarzędzia.

8. Wypożyczalnia Sprzętu Budowlanego Elżbieta Wit

Wypożyczalnia na rynku działa już od 1998 r. Specjalizuje się ona w wynajmie sprzętu budowlanego na terenie całego Podkarpacia. W jej ofercie znaleźć można m.in. giętarki do drutu, rusztowania i podpory stropowe. Każde dostępne urządzenie to gwarancja sprawności i wysokiej jakości wykonania. Firma oferuje również atrakcyjne rabaty dla swoich klientów.

9. Weker

Firma Weker już od ponad 15 lat zajmuje się wynajmem sprzętu budowlanego na terenie woj. podkarpackiego. W szerokiej ofercie posiada ona ubijaki stropowe, zagęszczarki, agregaty i pompy wodne. Tutaj klienci mogą liczyć również na pełen zakres usług serwisowych i kompleksową naprawę urządzeń różnego typu.

10. Wypożyczalnia Sprzętu Budowlanego AMIKA

AMIKA w swojej ofercie posiada szalunki ścienne, podpory budowlane oraz różnego rodzaju akcesoria i maszyny. To gwarancja wysokiej jakości usług, ale również najlepszych maszyn i urządzeń od renomowanych producentów.