Skip to main content
TOP 10 biur projektowych Kraków

Ranking biur projektowych w Krakowie — zobacz TOP 10

Planujesz budowę domu, zmianę aranżacji wnętrz lub duży remont mieszkania? Chcesz uniknąć stresu, zaoszczędzić czas i pieniądze? Skorzystaj z usług biura projektowego, które doradzi Ci we wszystkich kwestiach, załatwi formalności urzędowe i podpowie, gdzie w korzystnej cenie kupić materiały budowlane i wyposażenie wnętrz. Zanim wybierzesz architekta, sprawdź ranking Top 10 biur projektowych w Krakowie. 

1. Agnieszka Lorenc – projektowanie wnętrz Kraków

Biuro Projektowanie wnętrz All-Design Agnieszka Lorenc w Krakowie wykonuje projekty wnętrz domów, mieszkań i budynków komercyjnych. Świadczy usługi projektowe stacjonarnie lub online. Do aranżacji pomieszczeń podchodzi z pasją i kreatywnością. Podczas projektowania uwzględnia preferencje estetyczne klientów, styl życia mieszkańców obiektu lub potrzeby jego użytkowników. Szanuje czas i możliwości finansowe inwestorów. Sprawuje nadzór autorski nad projektem — od koncepcji po realizację. Jeśli marzysz o pięknych i funkcjonalnych wnętrzach, Biuro projektowe Agnieszka Lorenc z siedzibą przy ul. Na Błonie 9/125, 30-147 Kraków, Tel: 662309953, zaprojektuje dla Ciebie harmonijną przestrzeń dopasowaną do indywidualnych potrzeb, w której poczujesz się komfortowo.

2. Bimsmart Biuro Projektowe Tomasz Tkacz

Biuro projektowe Bimsmart Tomasz Tkacz znajduje się przy ul. Dobrego Pasterza 122b/5, 31-416 Kraków, tel. 794246362. Świadcząc usługi architektoniczne, projektuje budynki mieszkalne, usługowe i przemysłowe. Projektuje wnętrza domów, mieszkań, biur i lokali gastronomicznych. Wykonuje inwentaryzacje budowlane przy pomocy skanera laserowego 3D w celu weryfikacji stanu budowy obiektu z rzeczywistością. Realizując projekty i inwentaryzacje, korzysta z technologii BIM, która pozwala stworzyć wizualizację projektu 3D. Współpracuje z pracowniami architektonicznymi i biurami geodezyjnymi.

3. KB Projekt Biuro Architektoniczne

KB Projekt Biuro Architektoniczne zlokalizowane przy ul. Cystersów 7B, 31-553 Kraków, tel. 535261161, działa na rynku od wielu lat. Oferuje projekty domów dla klientów prywatnych i budynków dla biznesu. Projektuje domy nowoczesne, parterowe, w stylu włoskim, z poddaszem lub bez i nie tylko. Sprzedaje projekty budynków wielorodzinnych, biurowych, magazynowych, handlowych i wielu innych. Jako zespół doświadczonych projektantów stawia na nowoczesne, praktyczne i sprawdzone rozwiązania w konkurencyjnych cenach.

4. jmsSTUDIO — Architekt Kraków — pracownia architektoniczna

Pracownia Architektoniczna jmsSTUDIO z siedzibą przy ul. Morawskiego 5, lok.513, 30-102 Kraków, tel. 601671182, kieruje swoją ofertę do klientów z całej Unii Europejskiej. Świadczy kompleksowe usługi architektoniczne od projektu aż po uzyskanie pozwolenia na budowę i nadzór nad realizacją inwestycji. Wykonuje projekty koncepcyjne, budowlane, inwentaryzacyjne i adaptacyjne. Projektuje domy, sklepy, magazyny, hale i nie tylko. Podczas projektowania i aranżacji wnętrz realizuje wizje klientów, stawiając na spersonalizowane i unikalne rozwiązania.  

5. Rafa Projekt

Biuro Architektoniczne Rafa Projekt przy ul. Szafera 7/2, 31-543 Kraków, tel. 518158018, świadczy usługi projektowe dla klientów prywatnych i biznesowych. Jako zespół doświadczonych architektów, projektuje domy jednorodzinne, luksusowe rezydencje, budynki wielorodzinne, usługowe i użyteczności publicznej. Przywiązuje dużą wagę do funkcjonalności, prostoty i dopasowania projektu do wymagań inwestora. Zapewnia doradztwo na każdym etapie współpracy.

6. Architekt Kraków – Biuro Projektowe BXB studio Bogusław Barnaś

Biuro Projektowe BXB studio Bogusław Banaś znajduje się przy ul. Ślusarskiej 3/14, 30-710 Kraków, tel. 533779315. Świadczy usługi architektoniczne i urbanistyczne. Projektuje nowoczesne domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne i komercyjne. Jako architekt znany na całym świecie Bogusław Barnaś tworzy unikalne projekty zrównoważonych energetycznie obiektów, dopasowanych zarówno do otoczenia, jak i do potrzeb użytkowników. 

7. Archeton — Projekty domów

Atelier Archeton z siedzibą przy ul. Cystersów 9, 31-533 Kraków, tel. 501353368, dysponuje wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu domów jednorodzinnych, szeregowych i w zabudowie bliźniaczej. Sprzedaje gotowe projekty z pełną dokumentacją techniczną. Zapewnia doradztwo i interaktywne spacery 3D po wnętrzu wybranego projektu. Oferuje projekty domów parterowych lub piętrowych, tradycyjnych lub nowoczesnych, z garażem lub bez.

8. INP Wnętrza — projektowanie wnętrz

Biuro projektowe INP Wnętrza mieści się przy ul. Os. Na Skarpie 57/24, 31-911 Kraków, tel. 604424495. Specjalizuje się w projektowaniu i aranżacji wnętrz odpowiadających najnowszym trendom. Oferując wykończenia domów i mieszkań pod klucz, nadzoruje cały proces remontowy i organizuje dostawy materiałów budowlanych. INP Wnętrza projektuje meble, kuchnie, schody i zabudowy szklane na wymiar. 

9. ABOUTARCH! Projektowanie wnętrz, architekt wnętrz

Pracownia ABOUTARCH! zlokalizowana przy ul. Przewóz 32d, 30-716 Kraków, tel. 501607868, to zespół architektów – pasjonatów projektowania wnętrz i rewitalizacji obiektów istniejących. Oferuje nie tylko projekty mieszkań, domów czy biur, ale także aranżację wnętrz z uwzględnieniem ergonomicznych rozwiązań. Na każdym etapie współpracy pozostaje w kontakcie z klientem, aby dopasować projekt do jego potrzeb i upodobań.

10. 38TON

Biuro projektowe 38TON z siedzibą przy ul. Morawskiego 5/215, 30-102 Kraków, tel. 663868622, to zespół pasjonatów architektury i projektowania. Projektując domy, bloki, biurowce czy budynki użyteczności publicznej, korzysta z najnowszych trendów w estetyce i technice. Stawia na maksymalne dopasowanie obiektów do ich funkcji i potrzeb przyszłych użytkowników. 38TON zajmuje się projektowaniem drobnych obiektów, adaptacją projektów gotowych i doradztwem w zakresie architektury i budownictwa. Współpracuje z wykonawcami i producentami materiałów budowlanych.