Skip to main content
Ranking salonów mody ślubnej przy ul. Długiej w Krakowie

Ranking 10 najlepszych salonów mody ślubnej przy ulicy Długiej w Krakowie

Krakowska ul. Długa już od stuleci słynie z kupiectwa. W tej zabytkowej części miasta znaleźć można wiele historycznych budynków, starodawnych straganów oraz salonów, oferujących różnego rodzaju towary światowej klasy. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują salony sukien ślubnych, których przy ul. Długiej powstało wyjątkowo dużo. Aby nieco ułatwić wybór, przedstawiamy ranking 10 najlepszych salonów mody ślubnej przy ul. Długiej w Krakowie.

1. Bella Rossa

Bella Rossa to miejsce, który swoją aktualną popularność zawdzięcza wiedzy i doświadczeniu zespołu profesjonalnych konsultantek. Wszystkie dostępne w salonie przy ul. Długiej 34 suknie ślubne, które obejrzeć można również na stronie bellarossa.pl, są projektowane w Polsce, dzięki czemu klientki mogą liczyć na ich idealne dopasowanie i odbiór w ustalonym wcześniej terminie.

2. VALDI BRIDE

Kierując się w stronę Nowego Kleparza, napotkać można salon mody ślubnej VALDI BRIDE (ul. Długa 48). Tutaj wszystkie klientki uzyskują wsparcie w dobrze idealnego kroju i rozmiaru. A jest w czym wybierać, bowiem salon słynie z ogromnej ilości sukien, dostosowanych do gustów każdej panny młodej, niezależnie od jej preferencji i upodobań.

3. ATELIER 60 by PASAŻ WENECKI

Następny salon, mieszczący się przy ul. Długiej 60, to atelier, w którym zakupić można oryginalne suknie ślubne i wizytowe z kolekcji SEI BELLA COUTURE. W asortymencie znajdą coś dla siebie również panowie, którym zależy na eleganckim garniturze czy stylowym smokingu lub fraku.

4. SALON CAROLINA NOVIA

Kierując się w przeciwnym kierunku, w stronę Rynku Głównego, napotkamy salon Carolina Novia, na skrzyżowaniu ul. Długiej i ul. Świętego Filipa, w lokalu numer 2. Na jego sukces złożyły się liczne szkolenia, zagraniczne wyjazdy i gromadzone w ich trakcie doświadczenie. Dziś salon mody ślubnej współpracuje z wieloma markami światowej klasy, a na miejscu obejrzeć można m.in. suknie od hiszpańskiej firmy Pronovias – jednej z największych zagranicznych marek w naszym kraju.

5. Salon Sukien Ślubnych Gracja

Przy ul. Długiej 23 działa także Salon Sukien Ślubnych Gracja, mogący poszczycić się 20-letnim doświadczeniem na rynku. To właśnie dzięki niemu pracownicy salonu ślubnego mogą sprostać najtrudniejszym nawet projektom. Do salonu należy również pracownia, gdzie realizowane są najskrytsze marzenia przyszłych panien młodych.

6. Evita Studio Mody

Evita Studio Mody to kolejny salon przy ul. Długiej 15, który pokochały przyszłe panny młode oraz kobiety, puszkujące wyjątkowych kreacji na ważne wieczory. Na miejscu zakupić można nie tylko suknie, ale również ekskluzywne dodatki i akcesoria, w których doborze pomogą profesjonalne konsultantki.

7. Suknie Ślubne Estera

Suknie Ślubne Estera to salon pod numerem 22, który powstał z połączenia pasji i zamiłowania do wyjątkowego stylu. Tutaj projektowane są unikatowe kreacje ślubne oraz wyjątkowe suknie wieczorowe. Ponad 20-letnie doświadczenie na rynku, daje gwarancję perfekcjonizmu w realizacji projektu oraz pełnej satysfakcji z zakupu.

8. Salon ślubny – Elizabeth Passion Kraków

Salon ślubny Elizabeth Passion Kraków to kolejny salon mody, który napotkamy, idąc dalej ulicą Długą. W tym miejscu klasyka łączy się z nowoczesnością, a tradycyjne rozwiązania przeplatają się z najnowszymi trendami w modzie ślubnej. W salonie dostępne są różnorodne kolekcje i suknie, spośród których każda panna młoda wybierze z pewnością swoją wymarzoną kreację.

9. Salon ślubny Mendelssohn

Salon ślubny Mendelssohn to kolejny salon przy ul. Długiej 39, łączący aktualne trendy w modzie ślubnej z wieloletnią wiedzą i doświadczeniem na rynku. Jego pracownicy regularnie biorą udział w międzynarodowych targach, odwiedzając europejskie stolice mody, by zdobyte w ten sposób doświadczenia przełożyć na wsparcie i profesjonale doradztwo w wyborze najlepiej dopasowanych sukni.

10. Salon Sukni Ślubnej Madonna

Przy krakowskiej ul. Długiej 5 działa także Salon Sukni Ślubnej Madonna. Przyszłe panny młode doceniają go przede wszystkim za wsparcie i perfekcjonizm w dobrze najlepszych kreacji. W bogatym asortymencie znajdzie coś dla siebie zarówno kobieta, poszukująca tradycyjnej princessy, jak i ta, doceniająca styl boho czy glamour.