Skip to main content
Sprzedaż domków holenderskich i angielskich

Top 10 firm handlujących domkami mobilnymi

Domki mobilne, zwane również holenderskimi, są w naszym kraju coraz popularniejsze. Wpływ na to mają zarówno ich walory użytkowe, jak i niska cena. Jak jednak wybrać odpowiednią ofertę? Pomóc w tym może prezentowana przez nas lista 10 godnych polecenia firm, działających na rynku.

Miejsce 1: Mobilne Domki NS

Firma Mobilne Domki NS jest jednym z liderów na rynku sprzedawców domków holenderskich — jej ekspozycja jest największa w południowej części kraju. W ofercie dominują domki dostarczane przez jej partnerów z Wysp Brytyjskich (Anglia, Szkocja, Walia) oraz Holandii. Firma nawiązała również współpracę z jednym z czołowych polskich banków — w rezultacie cały asortyment można nabyć na raty. Osoby, które zdecydują się na zakup w tym przedsiębiorstwie, mogą również liczyć na transport domku pod wskazany adres. Pełną ofertę firmy znajdziemy na stronie mobilnedomkins.pl, a jej siedziba znajduje się w Chełmcu koło Nowego Sącza.

Mobilne Domki NS: używane domki holenderskie
ul. Limanowska 26, 33-395 Chełmiec
tel. 510 328 545

Miejsce 2: Floryda — Domki Holenderskie

Firma Floryda oferuje zarówno domki nowe, jak i używane. Przedsiębiorstwo chwali się cotygodniowymi dostawami oraz szerokim wachlarzem usług dodatkowych — osoby, korzystające z jej oferty, mogą liczyć nie tylko na przewóz domku, lecz również na jego ustawienie na działce i wypoziomowanie. Firma współpracuje również z instytucjami, zapewniającymi finansowanie zakupu w ramach systemu ratalnego.

Firma FLORYDA
Nuna 632, 05-190 Nasielsk
tel. 727 624 392

Miejsce 3: DomekHolenderski24

Firma DomekHolenderski24 oferuje liczne modele całorocznych domków angielskich i holenderskich, zarówno nowych, jak i używanych. Można zamówić w niej również ich transport w dowolne miejsce w Polsce, firma dysponuje bowiem wyspecjalizowanymi pojazdami. W jej ofercie znajdziemy również przyczepy campingowe różnych typów. Główna siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Małopolsce, a oddziały — na Dolnym Śląsku, w Prochowicach koło Legnicy oraz w Środzie Śląskiej.

Sprzedaż domków holenderskich
oraz przyczep campingowych
Węglówka 129,  32-412 Wiśniowa
tel. 502 419 598

Miejsce 4: Rodos | Domki holenderskie i angielskie

Firma Rodos jest jednym z ciekawszych przedsiębiorstw, działających w tej branży: funkcjonuje od roku 2005, dysponuje własnymi środkami transportu i oferuje darmowy przewóz nabytych domków na odległość do 100 kilometrów. Jest firmą rodzinną, obsługuje więc klientów również w niedziele niehandlowe. Co ważne, oferuje możliwość zakupu na raty.

„RODOS” Domki holenderskie i angielskie
Wola Łącka 55A, 09-520 Łąck
tel. +48 667 18 18 18

Miejsce 5: EURO-CAMP 1

Firma Euro-Camp 1 zajmuje się handlem domkami mobilnymi oraz przyczepami campingowymi. Przedsiębiorstwo zapewnia przy tym darmowy transport w promieniu 100 kilometrów od swojej siedziby, a w jego ofercie znajduje się zawsze co najmniej 45 domków. Firma gwarantuje wsparcie klientów w wyborze rozwiązań, dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb, zapewniając fachowe doradztwo na każdym etapie zakupu.

EURO-CAMP 1 Domki holenderskie, domki angielskie
ul. Kościuszki 100, 44-240 ŻORY
tel. 608 69 27 11

Miejsce 6: Camp Home

Camp Home to firma, która specjalizuje się w sprzedaży domków używanych. Również w jej wypadku koszt transportu do 100 kilometrów od siedziby jest wliczony w cenę nabywanego produktu, a klient ma możliwość negocjowania wysokości opłat za przewóz, jeżeli chce umieścić domek na działce, znajdującej się w dalszej odległości. W ofercie znajdziemy przede wszystkim domki w pełni wyposażone.

Przemysław Kopaszewski CAMP HOME
ul. Dworcowa 11 (wjazd od ulicy Okrężnej), 64-115 Wilkowice
tel. 667 667 415

Miejsce 7: B&M Camp

Firma B&M Camp działa na rynku domków mobilnych od wielu lat i znana jest z oferty dobrej jakości. Swoim klientom zapewnia transport na terenie całego kraju oraz sprzedaż ratalną. Do jej atutów należy jednak przede wszystkim skuteczny nadzór nad stanem technicznym oferowanych produktów.

B&M Camp
Rychnowy 114, 77-300 Człuchów
tel. 511 785 443

Miejsce 8: Rest4u – domki holenderskie

Firma Rest4u działa jako pośrednik w sprzedaży domków holenderskich, zarówno nowych, jak i używanych. Operuje przy tym nie tylko na rynku polskim, lecz również — między innymi — czeskim i bułgarskim. Przedsiębiorstwo to oferuje również poszukiwanie na życzenie klienta domków dopasowanych do konkretnych, indywidualnych wymagań.

REST4U MOBILNE DOMKI sp. z o.o.
plac: Warszawska 45, 26-600 Radom
tel. 722 107 991

Miejsce 9: Atlantic — domki holenderskie i angielskie

Firma Atlantic oferuje zarówno domki nowe, jak i używane, zapewniając przy tym ich transport oraz ustawienie na działce. Z dostępnym asortymentem można zapoznać się nie tylko w tygodniu, lecz również w każdą niedzielę — jest to więc świetna opcja dla osób zapracowanych, mających problem z wyjazdem na oględziny w dni robocze.

Atlantic s.c
ul. Sochaczewska 109, 96-515 Teresin
tel. 600 683 450

Miejsce 10: DomkiHolenderskie5.pl

Firma DomkiHolenderskie5.pl jest jednym z najstarszych w naszym kraju podmiotów, działających na tym rynku. Oprócz domków mobilnych dostarcza ona również przyczepy campingowe. Zapewnia przy tym transport zakupionych produktów do dowolnego zakątka Polski, a wieloletnie doświadczenie pozwala specjalistom przedsiębiorstwa idealnie dopasować rozwiązania do preferencji klientów.

Tomasz Piątkowski „5”
ul. Feliksów 45, 96 -100 Skierniewice
tel. 604 787 269