Skip to main content
Trener personalny Kraków ranking

Ranking trenerów personalnych w Krakowie — Zobacz TOP 10

Chcesz poprawić swoją kondycję, schudnąć lub ukształtować sylwetkę? Oczekujesz szybkich efektów, ale brakuje Ci motywacji do regularnych treningów na siłowni? Skorzystaj z usług trenera personalnego, który ułoży plan ćwiczeń dopasowany do Twoich potrzeb i zadba o bezpieczeństwo treningu, dzięki czemu ograniczysz ryzyko kontuzji. Zanim zdecydujesz się na współpracę z profesjonalistą, sprawdź ranking TOP 10 trenerów personalnych w Krakowie.

1. Trener Personalny Michał Zając

Michał Zając jako pasjonat sportu, absolwent AWF i certyfikowany trener personalny w Krakowie to ekspert w swojej dziedzinie. Dysponuje bogatą wiedzą zarówno z zakresu technik treningowych, jak i na temat budowy ciała ludzkiego i właściwego odżywiania się. Świadcząc usługi trenera osobistego, nie tylko tworzy indywidualne programy treningowe dopasowane do sprawności fizycznej i preferencji klientów, ale także motywuje i wspiera ich w dążeniu do wyznaczonego celu. Oferuje trening siłowy, wytrzymałościowy, funkcjonalny i ogólnosprawnościowy — dla osób z pracą siedzącą. Gwarantuje miłą atmosferę i pełne zaangażowanie. Odwiedź stronę michalzajac.pl i przekonaj się, w jaki sposób trener personalny Michał Zając pomoże Ci na stałe wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe i aktywność fizyczną do swojego życia.

2. Dominik Piksa — terapeuta ruchowy | Health Pi

Terapeuta ruchowy w Krakowie Dominik Piksa specjalizuje się w treningu i terapii komplementarnej. Ofertę kieruje do osób pragnących poprawić swoje osiągnięcia sportowe lub przyspieszyć powrót do zdrowia po urazie. Jako absolwent fizjoterapii doskonale zna budowę i funkcjonowanie ciała człowieka, dzięki czemu skutecznie dobiera narzędzia terapeutyczne wspierające zdrowie i sprawność. Podczas pracy z klientem stawia na indywidualne podejście, co umożliwia skuteczną terapię i szybszy powrót do zdrowia. Dominik Piksa oferuje trening funkcjonalny, mający na celu poprawę sylwetki i terapię komplementarną, która pomaga pozbyć się bólu, dzięki dotarciu do jego przyczyny. Zapewniając wsparcie okołourazowe, edukuje klientów, jak zapobiegać kontuzjom.

3. Diana Wiśniewska — trener personalny

Diana Wiśniewska to absolwentka AWF w Krakowie i licznych kursów z zakresu technik treningowych, masażu i dietetyki. Oferuje kompleksowe wsparcie w poprawie zdrowia i sprawności ruchowej. Specjalizując się w treningu medycznym, współpracuje z osobami, które chcą pozbyć się bólu kręgosłupa lub wrócić do aktywności po kontuzji, ale nie tylko. Jako trener personalny pomaga klientom poprawić kondycję, wzmocnić ciało i wymodelować sylwetkę. Współpracując z Dianą Wiśniewską, otrzymasz plan treningowy zgodny z Twoimi preferencjami i stanem zdrowia, a także wsparcie w jego realizacji.

4. Mariusz Janecki — trener personalny

Mariusz Janecki dysponuje wieloletnim doświadczeniem jako trener personalny i specjalista z zakresu żywienia. Oferuje treningi osobiste na miejscu w Krakowie na Ruczaju lub online z materiałami filmowymi i zdjęciami instruktażowymi — dla osób z całego kraju. Układa kompleksowe programy treningowe i plany żywieniowe dopasowane do potrzeb każdego klienta. Zapewnia wsparcie, motywację i regularny monitoring efektów. Mariusz Janecki prowadzi treningi odchudzające, budujące siłę mięśniową, ujędrniające i funkcjonalne. Przygotowuje do testów sprawnościowych.

5. Michał Matusik — Trener Personalny Kraków | HypeHomie |

Michał Matusik to trener personalny z bogatym doświadczeniem w branży fitness. Oprócz treningów funkcjonalnych i wytrzymałościowych oferuje treningi siłowe i mobilizacyjne poprawiające ruchomość stawów. Jako profesjonalista dopasowuje plany ćwiczeń do stanu zdrowia, kondycji fizycznej i celów podopiecznych. Stawia na bezpieczeństwo i skuteczność treningów. Zapewnia konsultacje dietetyczno-suplementacyjne. Trenując w HypeHomie po opieką trenera personalnego Michała Matusika, zmienisz styl życia na zdrowy i szybko zauważysz efekty treningów.

6. Piotr Pardus — Trener Personalny

Piotr Pardus jako wielokrotny Mistrz Świata, Europy i Polski w kulturystyce naturalnej, trener przygotowania motorycznego i instruktor trójboju siłowego szybko pomoże Ci poprawić sprawność fizyczną i ukształtować sylwetkę. Świadcząc usługi trenera personalnego i specjalisty w zakresie zdrowego odżywiania na terenie Krakowa, gwarantuje widoczne efekty w krótkim czasie od rozpoczęcia współpracy. Oferuje plany treningowe dopasowane do możliwości i potrzeb klientów. Dba o prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń, co pozwala uniknąć przeciążeń.

7. Aneta Kucharska Trener Personalny

Aneta Kucharska to nie tylko certyfikowany trener personalny z wieloletnim doświadczeniem, ale także instruktor sportu w zakresie fitness i kulturystyki. Prowadzi treningi indywidualne i grupowe w Krakowie, szkolenia dla zawodowych sportowców, amatorów i miłośników zdrowego stylu życia. Pomaga schudnąć, poprawić stan zdrowia, zbudować masę mięśniową lub poprawić kondycję. W ramach współpracy z Anetą Kucharską otrzymasz zarówno plan treningowy odpowiadający Twoim potrzebom i celom, jak i zalecenia dietetyczno-suplementacyjne.

8. Trener personalny — Michał Koperek

Trener personalny Michał Koperek od wielu lat pomaga klientom zmienić sylwetkę, styl życia i wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe. Jako absolwent AWF w Krakowie dysponuje szeroką wiedzą w zakresie dobierania planów treningowych do indywidualnych potrzeb podopiecznych. Przywiązuje dużą wagę do bezpieczeństwa i prawidłowej techniki ćwiczeń. Uczy podstawowych wzorców ruchowych i zasad zdrowego stylu życia. Michał Koperek oferuje treningi z dojazdem do klienta, na siłowni i konsultacje online — zarówno żywieniowe, jak i treningowe.

9. Dominik Grunwald — trener personalny

Dominik Grunwald to doświadczony dyplomowany trener personalny i instruktor sportu specjalizujący się w kulturystyce. Planując treningi, dopasowuje je do potrzeb, sprawności fizycznej i umiejętności klientów. Zapewnia wsparcie w zakresie regeneracji organizmu, prawidłowego odżywiania się i suplementacji. Oferuje nie tylko trening funkcjonalny i medyczny w Krakowie, ale także redukcyjny i rozbudowy beztłuszczowej masy ciała. W czasie pracy z klientem Dominik Grunwald dba o prawidłowe wzorce motoryczne i dokładność w wykonywaniu ćwiczeń.

10. Agnieszka Urbaniak — Trener Personalny Kraków

Agnieszka Urbaniak jako doświadczony i wykwalifikowany trener personalny z Krakowa indywidualnie podchodzi do każdego klienta. Układa kompleksowe i bezpieczne plany treningowe zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Zapewnia wsparcie każdemu, komu brakuje motywacji do ćwiczeń. Dysponując szeroką wiedzą z zakresu dietetyki i suplementacji, układa indywidualne plany żywieniowe. Oprócz treningów personalnych oferuje treningi siłowe dla piłkarzy i sportowców, rehabilitację pourazową i terapię manualną. Prowadząc treningi personalne online, zapewnia dostęp do filmów instruktażowych.

Komentarzy (2)

Dodaj komentarz