Skip to main content
Naprawa rowerów w Warszawie

Top 10 serwisów rowerowych w Warszawie

Jazda na rowerze po Warszawie i okolicach należy do Twoich ulubionych aktywności w czasie wolnym? Zależy Ci na tym, aby Twój rower jeździł sprawnie przez długi czas? Nie zapomnij o regularnych przeglądach i przygotowaniu sprzętu do każdego sezonu. Usługi te wykona dla Ciebie dobry serwis rowerowy. Zanim go wybierzesz, zapoznaj się z rankingiem Top 10 serwisów rowerowych w Warszawie.

1. Sklep rowerowy JR Concept – Mokotów

Serwis i sklep rowerowy JR Concept – Mokotów to zespół fachowców z szeroką wiedzą na temat rowerów. Oprócz sprzedaży rowerów renomowanych producentów oferuje przeglądy i naprawy jednośladów. Bogaty asortyment sklepu obejmuje rowery damskie, męskie, dziecięce, trekkingowe, elektryczne i nie tylko. JR Concept zapewnia pomoc w wyborze pojazdów akcesoriów rowerowych. Jeśli chcesz skorzystać z usług serwisu rowerowego JR Concept w Warszawie, na stronie: http://www.jrconceptbikes.pl/, znajdziesz dane kontaktowe i więcej informacji o ofercie.

2. Sklep Rowerowy Cykle

Sklep Rowerowy Cykle specjalizuje się w sprzedaży i serwisie rowerów wszystkich typów – miejskich, kolarzówek, przełajowych i innych. Naprawia zarówno starsze, jak i nowsze modele jednośladów. Przerabia rowery, a na indywidualne zamówienie składa je z wybranych części. Dysponuje szeroką ofertą rowerów odnowionych na sprzedaż, po gruntownym serwisie.

3. Husa Bikes serwis rowerowy

Husa Bikes oferuje serwis rowerów wszystkich producentów. Specjalizuje się w przeglądach i naprawach. Przerabia rowery tradycyjne na elektryczne i wykonuje inne modyfikacje na życzenie klientów. Sprzedaje akcesoria rowerowe i produkty do konserwacji jednośladów. Husa Bikes zapewnia rzetelną obsługę i atrakcyjne promocje.

4. Otwarty Warsztat Rowerowy

Otwarty Warsztat Rowerowy jako organizacja non-profit przyjmuje rowery w formie darowizny, naprawia je, a następnie sprzedaje jako używane, ale w pełni sprawne. Prowadzi otwartą przestrzeń warsztatową, gdzie umożliwia samodzielny serwis rowerów lub z pomocą mechanika. Oferuje mobilną naprawę rowerów dla firm lub dla uczestników imprez okolicznościowych.

5. Serwis Rowerowy PORT

Serwis Rowerowy Port w Warszawie oferuje regulacyjny i kapitalny przegląd rowerów różnych typów. Reguluje hamulce, smaruje łańcuchy, centruje koła i nie tylko. Korzysta ze smarów i narzędzi sprawdzonych producentów. Prowadząc serwis jednośladów, bezpłatnie ocenia ich stan techniczny.

6. Sklep Rowerowy Sport-Bike

Sport-Bike to zarówno stacjonarny, jak i internetowy sklep rowerowy. Prowadzi sprzedaż nie tylko jednośladów, ale także akcesoriów, części zamiennych, smarów i odzieży dla rowerzystów. W ramach serwisu rowerowego wykonuje przeglądy, konserwacje i naprawy bezgotówkowe, rozliczając się z ubezpieczycielami.

7. Skład Sportowy

Skład Sportowy to sklep z szerokim asortymentem rowerów biegowych, crossowych, miejskich i nie tylko. Oferuje duży wybór akcesoriów, części i odzieży dla miłośników jednośladów. Prowadzi przechowalnię rowerów na okres jesienno-zimowy. Proponuje różne opcje przeglądów rowerowych w atrakcyjnych cenach.

8. Pracownia Rowerowa Claude

Pracownia Rowerowa Claude zajmuje się naprawą rowerów każdego rodzaju. Świadcząc usługi serwisowe, wykonuje przeglądy podstawowe, rozszerzone i gwarancyjne. Reguluje hamulce i przerzutki. Wymienia obręcze, dętki i korby. Składa rowery z pudełka.

9. Sklep Rowerowy Bike Project

Bike-Project to stacjonarny i internetowy sklep z rowerami, częściami i akcesoriami. Sprzedaje zarówno rowery nowe różnych producentów, jak i używane. Jako serwis rowerowy wykonuje małe, rozszerzone i generalne przeglądy jednośladów wszystkich marek. Bike-Project naprawia rowery, a te stare czy zabytkowe odnawia.

10. Mobilny Serwis Rowerów

Mobilny Serwis Rowerów specjalizuje się w naprawach rowerów miejskich i nie tylko. Świadczy usługi z dojazdem do klienta lub na miejsce kolizji na drodze. Przy poważniejszych usterkach udostępnia rower zastępczy. Zapewnia wsparcie rowerowe przez całą dobę.