Skip to main content

Kwieciem ozdobione

Ślub to niezwykle wydarzenie w życiu każdego człowieka. Zarówno panna młoda jak i pan młody dokładają wszelkich starań, aby ta uroczystość miała w sobie swoistą magię, a oni sami zapamiętali ją jako najszczęśliwszy dzień w swoim wspólnym życiu. Idealnie dopasowane dekoracje i sala weselna zdają się być podstawą, która ma za zadanie zaspokoić potrzeby zarówno gości jak i ich samych. Do dopełnienie scenerii wymarzonego dnia należy także dobrać odpowiednie bukiety ślubne. Skąd? Zdecydowanie najlepiej z wyjątkowo magicznego miejsca, jakim jest kwiaciarnia w Łukowie.

Łaki Pąki Kwiaciarnia Łuków
ul. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego 28
21-400 Łuków
tel. 507 115 647
https://www.starterfirm.pl/katalog/28-uslugi/3607-laki-paki-kwiaciarnia-lukow

Kwiaty cięte w Łukowie to dla nas prawdziwy priorytet w działaniach. Prowadzenie kwiaciarni nie jest łatwym kawałkiem chleba, jednak oddajemy się temu z pasją i należytym zaangażowaniem. W naszej florystycznej pracowni nieodzowną rolę gra dobry smak, wyczucie estetyki, a także czułość, którą otaczamy każdą roślinę, jaka trafia pod nasze skrzydła. Pragniemy uszczęśliwiać ludzi każdego dnia, dlatego też tworzymy niesamowite bukiety ślubne, okolicznościowe, stroiki świąteczne, oraz upominki, które cieszą oko i zaspokajają potrzebę estetyki.

Pozwól nam się zaskoczyć, wprowadzić w niezwykły świat kwiatów, o które dbamy jak o najbardziej kruchą istotę na ziemi. Spraw, aby Twój wymarzony dzień ślubu, bądź inna uroczystość, były celebrowane wraz z dopasowanymi różami, tulipanami, liliami i wieloma innymi rodzajami kwiatów. Jesteśmy tu po to, abyś na własne oczy zobaczył, jak piękny może być świat w otoczeniu odpowiednich roślin. Zapraszamy!