Skip to main content

Najlepsze system ERP dla firm handlowych

ODL Sp. z o.o. to doświadczona i bardzo rzetelna firma, która od wielu lat oferuje najlepsze systemy ERP dla firm handlowych i nie tyko. Nowoczesne oprogramowanie ERP wbrew pozorom jest doskonałym rozwiązaniem nie tylko dla dużych firm korporacyjnych, ale również dla niewielkich przedsiębiorców, którzy chcą konkurować ze swoimi największymi rywalami.

ODL Sp. z o.o. – System ERP ODL
ul. Cokołowa 41
01-384 Warszawa
tel. (22) 664 07 51
https://odl.com.pl/czym-sie-rozni-system-erp-od-crm

Wszystkie oferowane przez nas systemy ERP są w 100% zgodne z JPK i RODO. Cały czas podążamy za wszelkimi nowinkami w branży, dlatego też na bieżąco staramy się aktualizować i poszerzać nasze niezawodne systemy. W dzisiejszych czasach zarządzanie rozbudowanym przedsiębiorstwem wcale nie jest prostym zadaniem, dlatego też warto jak najszybciej postawić na sprawdzone programy dla firm. Profesjonalny system ERP to idealny wybór przede wszystkim dla tych osób, które chcą mieć pełną kontrolę nad swoim biznesem. Zachęcamy także do odwiedzenia naszego bloga tematycznego, w którym znajdą Państwo bardzo wiele cennych informacji na temat systemów ERP i nie tylko.

Nasz nowoczesny system ERP wspiera przedsiębiorstwa praktycznie we wszystkim kluczowych obszarach ich działania. Mowa tutaj nie tylko o dziale zakupy i sprzedaż detaliczna, ale również sprzedać b2b, finanse i księgowość oraz sektor e-commerce. Nasze oprogramowanie jest bardzo elastycznym narzędziem, dzięki czemu jesteśmy w stanie idealnie dostosować je do Państwa indywidualnych potrzeb i preferencji. Zachęcamy do zamówienia darmowej prezentacji i do zapisania się na naszego newslettera, dzięki czemu zawsze będą Państwo z najnowszą ofertą naszej firmy i wszelkimi promocjami. Wszystkim klientom zapewniamy pełne wsparcie przy wdrażaniu systemu ERP.