Skip to main content

Spływy kajakowe Szumy – Susiec

Oferujemy Państwu spływy kajakowe po Roztoczu. Zachęcamy przede wszystkim do odwiedzenia malowniczych miejsc w pobliżu miejscowości Susiec, Szumy czy Rebizanty. Na szczególne zainteresowanie na pewno zasługuje szlak „szumów” Susiec, w pobliżu którego mogą Państwo znaleźć wiele innych jeszcze ciekawych miejsc, np. rezerwaty: Nad Tanwią, Nowiny, Czartowe Pole czy Wzgórze Wapielnia (385 m n.p.m.), najwyższe wzgórze Roztocza Środkowego.

Spływy kajakowe to świetna propozycja dla każdego

Nie trzeba się specjalnie przygotowywać czy wykazywać się jakimiś sportowymi osiągnięciami, wystarczy wypożyczyć kajak i można oddawać się urokom „wodnego wędrowania”.Naszym klientom oferujemy zarówno spływy indywidualne, jak i zorganizowane. Realizujemy również spływy dla firm, wyjazdy integracyjne na kajaki. Zapewniamy Państwu pełną i profesjonalną obsługę: organizujemy transport, w tym również transport bagaży, udostępniamy parking. Zapewniamy również opiekę i pomoc w każdej sytuacji, a zwłaszcza w tych, które mogą nas zaskoczyć.
Na życzenie naszych klientów organizujemy również liczne atrakcje, np. ognisko z kiełbaskami.

Przepiękne okolice roztocza

Trasa spływu kajakowego nie jest męcząca, więc taka atrakcja turystyczna jest dostępna praktycznie dla każdego, a sam spływ trwa 2-2,5 godziny.Wszystkim, którzy pragną podziwiać przepiękne okolice Roztocza proponujemy wynajem kajaków. Dysponujemy bezpiecznymi i zadbanymi kajakami w atrakcyjnej cenie. Dla zorganizowanych grup ceny ustalamy indywidualnie. Turyści mogą wybrać kajaki jedno lub dwuosobowe.

Adres biura:
22-600 Tomaszów Lub.
ul. Lwowska 33
Tel. 500 700 525
E-mail: biuro@kajakiszumy.pl
Zapraszamy na nasza stronę internetową www.kajakiszumy.pl.

kajaki susiec

kajaki susiec

Dodaj komentarz