Skip to main content

Ubezpieczenie psa – Warszawa

ubezpieczenie psa

Jesteś właścicielem psa, który nie potrafi usiedzieć w miejscu? Biegasz za swoim pupilem na każdym spacerze i już zdarzyło Ci się wrócić bez niego? Boisz się, że kiedyś zniknie na dłużej?

Wybierz ubezpieczenie psa – bezpieczny pupil!

Mysafety oferuje ubezpieczenie psów na bardzo korzystnych warunkach. Mamy indywidualne podejście do każdego klienta i dbamy o jego zadowolenie. Nasze ubezpieczenie dla psa gwarantuje zawieszki, dzięki którym znalazca będzie mógł zidentyfikować czworonoga oraz pokrycie ewentualnych kosztów.

Nadamy Twojemu psu tożsamość, ale Ty będziesz mógł pozostać anonimowy. Jeśli ktoś znajdzie Twojego psa i powiadomi nas o tym, razem z naszym konsultantem będziesz mógł ustalić formę odbioru pupila. Mysafety pokryje ewentualne koszty transportu psa w promieniu stu kilometrów, a także zapłaci znaleźne. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, zafundujemy również opiekę weterynaryjną.

Jeśli wybierzesz ubezpieczenie psa właśnie u nas, będziesz mieć wysokie prawdopodobieństwo odnalezienia swojego czworonożnego przyjaciela. Na dodatek nie wszczepimy mu żadnych czytników. Otrzymasz również dostęp do naszej bazy psów.

MySafety to firma stworzona z myślą o bezpieczeństwie Twoim i Twojego psa. Dzięki nam nie będziesz musiał martwić się o to gdzie przebywa Twój pupil.

My o wszystko zadbamy! Odwiedź naszą stronę i poznaj szczegóły ubezpieczenia dla psa!

czip dla psa, ubezpieczenie psa, ubezpieczenie pupila

Dodaj komentarz