Skip to main content

Usługi pielęgniarskie – Senior Med

usługi pielęgniarskie

Czym zajmuje się nasza firma?

Trudnimy się wykonywaniem kompleksowych usług pielęgniarskich nad ludźmi starszymi w Szczecinie. Zatrudniamy wykształconą kadrę pracowniczą, do której wchodzą w skład wyspecjalizowane pielęgniarki, pielęgniarze i eksperci. Oferujemy profesjonalną konsultację dla rodzin, które pielęgnują swoich najbliższych na terenie zamieszkania. Obiecujemy usługi pielęgniarskie przez dwudziestoczterogodzinną.

Usługi pielęgniarskie oraz..

Nasza propozycja to nade wszystko profesjonalna oraz kompleksowa opieka wyspecjalizowanej pielęgniarki nad osobami starszymi oraz niesprawnymi. W ramach naszych kompletnych ofert, oferujemy: stałą opiekę pielęgniarską, opiekę jednorazową, opiekę na wezwanie, a także fachowe dyżury pielęgniarskie i szpitalne.

Usługi pielęgniarskie Szczecin – Senior Med
ul. Jana Pawła II 28
70-454 Szczecin
tel. 795 164 120
e-mail: seniormed@vp.pl
Link: Usługi pielęgniarskie Szczecin

Wszystkich chętnych zapraszamy do siedziby naszej firmy albo do kontaktu telefonicznego, w celu poznania wszelkich szczegółów dotyczących współdziałania. Dokładamy olbrzymich starań, żeby każdy pacjent będący pod naszą opieką mógł być całkowicie zachwycony ze świadczonych przez nasz personel usług pielęgniarskich. Już dziś zapraszamy do współpracy!

opieka pielęgniarki, pomoc pielęgniarska, usługi pielęgniarskie

Dodaj komentarz