Skip to main content

Ubojnia Bydła – Skup zwierząt rzeźnych

 

ubojnia bydła

Ubojnia Krzan – ponad 20 lat doświadczenia w branży.

W ramach działalności naszej ubojni zajmującej się sprzedażą mięsa stosujemy innowacyjne rozwiązania, także jesteśmy wyposażeni w doskonałej jakości park maszynowy. Nasza ubojnia ma wdrożony system HACCP, świadczący o najwyższej klasy prezentowanych przez nas artykułów mięsnych.

Sprzedaż hurtowa mięsa

Stawiamy na najlepsze, świeże produkty, które spotykają się z ogromnym zainteresowaniem kontrahentów naszego zakładu. Kładziemy olbrzymi nacisk na skrupulatność, uczciwość i całkowite zadowolenie naszej ubojni zajmującej się sprzedażą mięsa. Gorąco namawiamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej usługi. Gwarantujemy pełne zadowolenie ze świadczonych poprzez nasz skup bydła prac.

Usługowy ubój zwierząt rzeźnych

Jako sprawdzona ubojnia zwierząt rzeźnych, działająca w branży od wielu lat, oferujemy Państwu doskonałej jakości usługi, dobrane do indywidualnych oczekiwań klientów i dzisiejszych potrzeb rynkowych. Oferujemy skup bydła oraz sprzedaż mięsa po cenach hurtowych.

Nowoczesny zakład w Małopolsce

Nasza ubojnia bydła została dokładnie zmodernizowana i przebudowana , ze względu na konieczność dopasowania się do wymogów UE. Zakład Krzan zajmujący się sprzedażą mięsa i skupem bydła ulokowana jest w mieście Niedźwiedź blisko Mszany Dolnej w małopolskim.

skup bydła, sprzedaż mięsa, ubojnia bydła

Dodaj komentarz