Skip to main content
Sklepy z drewnem w Małopolsce

Sklepy z drewnem w Małopolsce – zobacz top 10

Zastanawiasz się, gdzie na terenie Małopolski w korzystnej cenie kupić elementy wykończeniowe z drewna? A może interesuje Cię architektura ogrodowa i szukasz fachowców, którzy wykonają dla Ciebie drewniany dom lub meble do ogrodu na zamówienie? W rankingu To 10 sklepów z drewnem w Małopolsce znajdziesz sprawdzone firmy, które nie tylko sprzedają produkty z drewna, ale także świadczą wiele innych usług.

1. KoraGil Sklep z drewnem

Firma rodzinna KoraGil specjalizuje się w produkcji elementów konstrukcyjnych i wykończeniowych z drewna. Oferuje deski podłogowe i elewacyjne, listwy wykończeniowe, kantówki i wiele więcej. Z wysokiej jakości drewna wykonuje domy, huśtawki, piaskownice, żaluzje i donice. Sprzedaje narzędzia i artykuły do obróbki drewna. Współpracując z lokalnymi i krajowymi firmami, zapewnia zróżnicowaną ofertę produktów. Z pełnym asortymentem sklepu z drewnem KoraGil zapoznasz się na stronie koragil.pl, a w sklepie stacjonarnym z siedzibą pod adresem Kasinka Mała 394, (tel. 606 420 964), kupisz potrzebne materiały.

2. Sklep Drewna

Sklep Drewna z siedzibą przy ul. Kościelnej 31 w Modlnicy, (tel. 509 345 988), dysponuje bogatym asortymentem produktów drewnianych, w tym listew przypodłogowych, kątowników, kratek do pnączy, zaślepek, desek heblowanych i nie tylko. Sklep oferuje wałki krótkie modelarskie i półwałki z drewna. Wszystkie produkty kupisz na miejscu lub online z wysyłką na terenie całego kraju.

3. ENA Drewno Egzotyczne

Firma ENA Drewno Egzotyczne z siedzibą przy ul. Niecałej 34 w Zabierzowie, (tel. 503 023 720), zajmuje się importem drewna egzotycznego na rynek europejski. Współpracuje z zaufanymi dostawcami z Afryki, Singapuru, Indonezji i Malezji. Oferuje tarcicę, kantówkę i sklejkę z unikalnych i wyjątkowo trwałych gatunków drewna. Gwarantuje konkurencyjne ceny materiałów.

4. Stolarz24

Stolarz24 to internetowy sklep z drzewny. Prowadzi go firma DL Wood zlokalizowana pod adresem: Krzczonów 355, (tel. 500 520 020). W sklepie Stolarz24 czeka na Ciebie szeroki wybór półproduktów drzewnych i elementów wykończeniowych. Zamówisz tu deski strugane, listwy montażowe, boazerię, wkręty i środki do impregnacji drewna.

5. Tartak Jędrysek

Tartak Jędrysek znajduje się pod adresem: Pcim 1061, (tel. 502 518 274). Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży oferuje niezawodne produkty drzewne i zapewnia indywidualne podejście. Sprzedaje drewno konstrukcyjne, więźby dachowe i tarcicę. Zajmuje się suszeniem i impregnacją drewna.

6. Drew-Kom Marzena Komenda

Siedziba firmy Drew-Kom Marzena Komenda znajduje się pod adresem: ul. Nękanowice 36 w Nowym Brzesku, (tel. 889 257 583). Drew-Kom dysponuje szerokim asortymentem materiałów i akcesoriów montażowych do realizacji tarasów i elewacji drewnianych. Oferuje dostawę i montaż produktów na terenie całej Polski.

7. Dobre Drewno

Dobre Drewno to firma rodzinna z siedzibą przy ul. Generała Zygmunta Zielińskiego 38 w Rzeszotarach, (tel. 607 586 225). Oferuje deski, listwy, kantówki, drewno konstrukcyjne, klejone i opałowe. Zajmuje się cięciem drewna i montażem tarasów drewnianych. Wykonuje projekty niestandardowe.

8. Rabek

Firma Rabek z siedzibą pod adresem: Jurków 53B w Czchowie, (tel. 605 606 046), specjalizuje się w sprzedaży materiałów budowlanych. Oferuje duży wybór artykułów drzewnych, betonu i kruszyw. W zakres usług wchodzi transport materiałów, wyburzenia i roboty ziemne.

9. DrewMix

Sklep stolarski Drew-Mix znajduje się przy ul. Nawojowskiej 169 w Nowym Sączu, (tel. 508 112 926), a jego drugi oddział w Chełmcu. Oferuje galanterię drzewną i artykuły stolarskie w konkurencyjnych cenach. Kupisz tu listwy, deski, drzwi drewniane, farby, narzędzia i nie tylko.

10. SMREK Sklep drzewny

Sklep drzewny SMREK z siedzibą pod adresem: os. Na Lotnisku 10b w Krakowie, (tel. 12 649 65 42), działa na rynku od wielu lat, oferując produkty drewniane – listwy, podłogi panelowe i podbitki. Uzupełnieniem asortymentu są blaty, progi, schody, wkręty i gwoździe.

Komentarzy (1)

Dodaj komentarz