Skip to main content
Jak zostać kierowcą Bolta?

Zarobki kuszą – dlaczego warto zostać kierowcą Bolta?

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób szuka pracy, która zapewni im stabilne i satysfakcjonujące zarobki. Jednym z zawodów, który zyskuje na popularności, jest praca kierowcy w firmach oferujących usługi przewozowe. Wśród takich firm wyróżnia się Bolt – aplikacja mobilna umożliwiająca szybkie i wygodne zamówienie transportu.

Jakie są wymagania, aby zostać kierowcą Bolta?

Aby zostać kierowcą Bolt, musisz zainstalować aplikację, mieć samochód, być pełnoletnim i oczywiście posiadać prawo jazdy (co najmniej rok). Wymagana jest także rejestracja, która obejmuje dostarczenie kilku dokumentów, takich jak zaświadczenie o niekaralności, zaświadczenie lekarskie o zdolności do pracy jako kierowca, wpis do CEIDG, wpis do KRS, NIP i VAT EU.

Po dostarczeniu wszystkich wymaganych dokumentów musisz także przesłać zdjęcie, dowód rejestracyjny samochodu z aktualnym przeglądem technicznym i dowód ubezpieczenia OC. Jeśli jednak nie chcesz zakładać własnej firmy, możesz zostać współpracownikiem jednej z wielu firm partnerskich Bolt.

Jedną z nich jest onlygo.pl, proponująca uczciwe, dobre warunki zatrudnienia. Takie firmy nazywane są „partnerami flotowymi” i pełnią rolę pośredników. Podpisują z Tobą umowę tak, jakbyś był zatrudniony jako kierowca, a nawet mogą udostępnić Ci własny samochód.

Jakie są stawki dla kierowców Bolt?

Jaki muszę mieć samochód, jeśli chcę korzystać z własnego?

Jeśli planujesz zostać kierowcą Bolta i używać swojego własnego samochodu, musisz pamiętać, że nie każde auto się nadaje. Istnieją pewne wymagania, jakie musi spełniać pojazd, aby został zaakceptowany.

Po pierwsze, auto nie może być starsze niż 2001 rok, musi posiadać minimum 4 drzwi oraz minimum 4 miejsca dla pasażerów. Trzydrzwiowe hatchbacki i coupé nie spełniają tych wymagań. Kolejnym warunkiem jest zachowanie porządku i nienagannego wyglądu w samochodzie zarówno od zewnątrz, jak i wewnątrz. Ostatecznie, pojazd musi być w dobrym stanie technicznym i bez żadnych uszkodzeń.

Ile zarabia kierowca Bolta?

Firma Bolt reklamuje swoje usługi, sugerując potencjalne zarobki w wysokości nawet 8000 złotych netto. Jeśli lubisz jeździć samochodem i spędzać w trasie większość czasu to z pewnością uda Ci się zbliżyć się do podobnych zarobków. Aby dodatkowo je zwiększyć, możesz równocześnie korzystać z innych platform przewozowych, takich jak Uber, lub tradycyjnych taksówek.

Dla większości kierowców praca jako kierowca Bolta jest atrakcyjna i satysfakcjonująca. Zwłaszcza przy ostatnich podwyżkach cen za kilometr – Bolt cennik 2023 przedstawia aktualne stawki, więc sprawdź i przekonaj się sam!

Zostań kierowcą Bolt i zacznij zarabiać pieniądze w sposób elastyczny i dostosowany do Twoich potrzeb! Pracuj w dowolnym czasie i miejscu, zgodnie ze swoim harmonogramem. Skorzystaj z pomocy firm partnerskich, dołącz do społeczności kierowców Bolta i ciesz się dodatkowymi dochodami.