Skip to main content
Profesjonalne firmy, zajmujące się redakcją tekstów

Ranking firm – redakcja i korekta tekstów

Redakcja i korekta to dwa etapy pracy, które pozwalają na uzyskanie składnego, pozbawionego błędów tekstu. Bardzo często usługi takie zlecane są firmom zewnętrznym, które obsługują zarówno indywidualnych autorów, jak i przedsiębiorstwa. Stworzyliśmy więc ranking firm, działających w tym obszarze, by nieco ułatwić wybór najlepszego rozwiązania.

1. Epitety Korekta Ewelina Biernaś

Marka, stworzona przez Ewelinę Biernaś, to gwarancja wysokiej jakości pracy i terminowości w opracowaniu kolejnych zleceń. Firma, której ofertę znaleźć można pod adresem https://epitetykorekta.pl/, działa przy ul. Staropolskiej 23 w Kowalu k. Gdańska (tel. 505 286 395) i współpracuje z self-publisherami, właścicielami biznesów, wydawnictwami, czasopismami i portalami internetowymi.

2. Wizjonerzy Tekstu

Wizjonerzy Tekstu, z siedzibą przy ul. Elektrycznej 24A w Głogowie, to firma, której powierzyć można m.in. redakcję, formatowanie czy korektę tekstów. Halina Sadulak, twórca marki, zadba nie tylko o pełną poufałość, ale również i o poszanowanie stylu autora, a także wysoką jakość usług i ich terminowość, gwarantując pełną satysfakcję z realizacji zleceń.

3. Atelier Redakcji Tekstu

Przy ul. Gen. Wł. Bortnowskiego 5/12 w Bydgoszczy (tel. 510 590 178) działa Atelier Redakcji Tekstu. To firma zajmująca się profesjonalną korektą i redakcją, ale również poprawą prac naukowych oraz wsparciem firm i instytucji w prowadzeniu aktywnej działalności w sieci. Wysoką jakość usług gwarantuje kilkuletnie doświadczenie w branży.

4. Bez Błędu

Bez Błędu to profesjonalna korekta i redakcja tekstów, poparta ponad trzydziestoletnim doświadczeniem zawodowym. Wystarczy skontaktować się z działem administracji, mieszczącym się przy ul. Średnica 37 w Czarnkowie (tel. 67 215 37 67), by uzyskać fachową pomoc i wsparcie w przygotowaniu tekstów do druku, korektę wydawniczą czy korektę folderów reklamowych.

5. Poprawiam.pl, Joanna Fiuk KOREKTA TEKSTU

Joanna Fiuk KOREKTA TEKSTU działa przy ul. Żytniej 33 w Bełżycach (tel. 601 065 997), świadcząc swoje usługi w zakresie redakcji i korekty różnego rodzaju tekstów, czyli tzw. pierwszego i drugiego czytania. W portfolio firmy znajdują się m.in. liczne książki, w tym również literatura dla dzieci, wydawana przez popularne wydawnictwa.

6. Ewa Popielarz

Ewa Popielarz zajmuje się nie tylko pracą z tekstem, ale również prowadzi profesjonalne szkolenia, przygotowujące do pracy w zawodzie korektora. Kompleksowe wsparcie w opracowaniu materiałów i w eliminacji błędów z każdej publikacji, otrzymać można pod adresem Pociągów Pancernych 16 w Niepołomicach lub dzwoniąc pod numer tel. 609 022 240.

7. Krawcowa Słowa

Pod nazwą Krawcowa Słowa kryje się Barbara Tworek świadcząca usługi edytorskie pod adresem Piłsudskiego 62/6 w Biłgoraju (tel. 663 992 504). Klienci, którzy skorzystali z usług firmy, docenili przede wszystkim pełne zaangażowanie w pracę i wysoką jakość usług. Tutaj opracowywane są m.in. teksty na blogi, e-booki i materiały edukacyjne.