Skip to main content

Profesjonalny catering na każdą okazję – Nowy Sącz

 catering w Nowym Sączu

Poszukujesz firmy cateringowej?

Jeżeli jesteś zainteresowany usługami gastronomicznymi, a głównie cateringiem, to z pewnością powinna zainteresować Cię strona internetowa www.progresywna-catering.pl. Jest to adres sieciowy Restauracji Progresywnej Catering. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku sądeckim.

Gdzie jesteśmy?

Nasze usługi gastronomiczne prowadzimy w swoich dwóch lokalach w charakterze restauracji. Pierwsza restauracja mieści się przy ulicy Wiśniowieckiego 57, natomiast nasz drugi lokal mieści się przy ulicy Wincentego Witosa 110. Nasz personel posiada niezbędne umiejętności oraz doświadczenie w swoim fachu. Nasi klienci są zadowoleni z naszej oferty, bowiem poprzez nasze umiejętności kulinarne potrafimy trafić w ich gusta oraz serca. Nasz catering w Nowym Sączu na pewno będzie dobrą ofertą dla osób potrzebujących dużych zamówień.

 catering w Nowym Sączu

Różnorodna oferta, która odpowiada wyrafinowanym podniebieniom

Posiadamy różnego rodzaju oferty, między innymi catering dla firm. Jeżeli poszukujesz jedzenia, które będzie Tobie smakowało, to z pewnością nasza obsługa cateringowa zdoła zdobyć Twoje zaufanie. Nasze menu jest skonstruowane w oparciu o kulinarne doświadczenia kuchni domowej. Każde danie, które dostaniesz w naszej restauracji jest przygotowane przez nasz personel kucharski. Aby klienci byli zadowoleni, główny nacisk kładziemy na najwyższą jakość produktów oraz usług. Dzięki nam, będziesz mógł odkryć na nowo smaki, których wcześniej nie znałeś. Jeżeli chcesz się z nami skontaktować, odwiedź naszą stronę www.progresywna-catering.pl.

Dodaj komentarz