Skip to main content

Firma budowlana – Pniewy, Wielkopolska

traditional-house-3-243234-m

Wykwalifikowana i doświadczona firma budowlana

Firma budowlana Mateusz Korbanek świadczy kompleksowe usługi budowlane w Pniewach i na terenie całej Wielkopolski. Wykwalifikowana i doświadczona ekipa fachowców zapewnia szybkie, solidne i terminowe wykonanie prac obejmujących między innymi: budowę domów w stanie surowym otwartym i zamkniętym, w stanie deweloperskim i pod klucz oraz szeroki zakres remontów budynków, instalacje, izolacje, ocieplenia itp. Do wykonywanych przez firmę prac należą także modernizacje i przebudowy budynków mieszkalnych oraz komercyjnych. Oprócz usług na rzecz klientów indywidualnych, firma ogólnobudowlana świadczy także usługi jako podwykonawca dla dużych inwestorów, którzy doceniają wysoką jakość jej usług.

painting-a-wall-1427336-m

 

Usługi budowlane z najwyższej półki

Firma budowlana – Pniewy realizuje prace budowlane z uwzględnieniem najnowszych rozwiązań i technologii, nie boi się także skomplikowanych i ambitnych projektów. Stosowanie najlepszych na rynku materiałów jest przez nią traktowane jako element zapewnienia najwyższej jakości i trwałości budynków.

Firma budowlana Mateusz Korbanek
Ul. Targowa 7a
62-045 Pniewy
Tel. 726 416 177 
www.firma-budowlana-pniewy.pl

Dbając o satysfakcję i zadowolenie każdego klienta, firma zawsze bierze pod uwagę jego indywidualne oczekiwania, zaś prace wykonuje w sposób zorganizowany i sprawny. Dotychczasowe realizacje firmy można obejrzeć na jej stronie internetowej.

firma budowalno-remontowa, nowoczesne budownictwo, remont mieszkań, usługi budowlane

Dodaj komentarz