Skip to main content

Accadi – biuro rachunkowe Łódź

biuro rachunkowe łódź

Dlaczego warto wybrać ofertę naszego biura rachunkowego?

Przedsiębiorstwo Accadi może się pochwalić sporą liczbą specjalistów, wykształconych w wielu dziedzinach. Obiecujemy specjalistyczne oraz kompleksowe prace księgowo kadrowe. Służymy profesjonalnym doradztwem na każdym stadium współdziałania z naszym biurem rachunkowym, które ma długoletnią praktykę księgową w zakresie profesjonalnej obsługi firm. Posiadamy niezbędny certyfikat księgowy a nasza kadra to przygotowani, sprawdzeni i energiczni ludzie, podchodzący do swojej pracy z zapałem i stuprocentowym poświęceniem. Zapraszamy do owocnej współpracy!logo biura rachunkowego

Biuro Rachunkowe Accadi
ul. Przybyszewskiego 99
93-126 Łódź
Tel 668-479-886
http://www.accadi.pl

Co jeszcze o biurze rachunkowym?

Firma Accadi świadczy kompleksowe usługi księgowo podatkowe, które poparte są wieloletnim stażem. Siedziba firmy mieści się w Łodzi. Oferujemy bardzo obfitującą w korzyści współpracę, opartą zwłaszcza na zaufaniu, uczciwości, a także na klarownych i odpowiednich dla każdej ze stron zasadach.

W powszechnej pracy naszego biura rachunkowego posługujemy się z bardzo nowoczesnego oraz efektywnego oprogramowania. Jesteśmy firmą, która cieszy się olbrzymim powodzeniem na rynku. Współpracujemy z szerokim gronem odbiorców, dobierając ofertę do ich konkretnych oczekiwań.

biuro księgowe, biuro rachunkowe

Dodaj komentarz