Skip to main content

Szkoła Makijażu i Stylizacji Stylab

kursy makijażu Gdańsk

Wszystkich zainteresowanych rozwojem własnych zainteresowań i umiejętności zapraszamy do Szkoły Makijażu i Stylizacji STYLAB w Gdańsku. Prowadzimy naukę w formie kursów dziennych, wieczorowych lub zaocznych a także w trybie rocznym. Szczególną wagę przywiązujemy do indywidualnego rozwoju każdego uczestnika. Pomagamy rozwijać potencjał i kreatywność!

Zajęcia odbywają się: dla słuchaczy dziennych dwa razy w tygodniu od 10 do 13; dla słuchaczy wieczorowych dwa razy w tygodniu od 17 do 20; dla słuchaczy zaocznych co drugą sobotę i niedzielę od 10 do 16. Każdy kurs to 72 godziny zajęć, przy czym szczególny nacisk kładziemy na praktyczne zajęcia prowadzone przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie wizażu, stylizacji i charakteryzacji telewizyjnej. Program każdego kursu uwzględnia najnowsze trendy pojawiające się w stylizacji. Więcej informacji można znaleźć bezpośrednio na naszej stronie: Kursy Makijażu Gdańsk.

Zdobyta u nas wiedza i doświadczenie pozwalają na rozwijanie osobistego potencjału każdego uczestnika naszych kursów. Serdecznie zapraszamy.

kursy makijażu, szkoła makijażu

Dodaj komentarz